ŠKOLSKA GODINA 2014./2015.

I ove godine OŠ Sesvete je u humanitarnim akcijama tijekom cijele godine.
Kako je siromašnima predblagadansko raspoloženje narušeno neimaštinom, a blagdanski stol najčešće prazan, 6.b je ove godine ponovno odlučio odazvati se na poziv upomoć preko poznate Facebook stranice Cipele46 i darivati samohranu majku s četvoro djece od 2, 4, 13 i 15 godina. Paket hrane otišao je u Daruvar, a njemu će se ta višečlana obitelj sigurno razveseliti i proslaviti blagdane punih trbuščića.
Svako dobro za Božić i u Novoj godini želimo svima:

Organizator slanja paketa i glavni pratitelj stranica za humanitarne potrebe - mama Sanja Veček i 6.b s razrednicom.

Humanitarni projekt 6. b razreda

Učenici 6. b razreda posjetili su Caritas Sesvete dva puta tijekom školske godine 2013. / 2014. Učenici su nosili prehrambene namirnice i higijenske potrepštine za osobe slabijeg imovinskog stanja. Učenici su se nakon toga dobro osjećali jer su nekome pomogli.

U akciji prikupljanja sudjelovali su i ostali učenici šestih razreda.